UAB Irmarim
Optimalus kainos ir kokybės santykis
 


UAB „IRMARIM“

Esame medienos apdirbimo įmonė, įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, Kalviškėse, Vilniaus rajone. Veiklą pradėjome 2007 metais. Per šiuos metus sukauptą patirtį medienos apdirbimo srityje panaudojame vykdydami klientų užsakymus. Įmonėje dirbančių darbuotojų kvalifikacija leidžia įvykdyti pačių reikliausių klientų užsakymus. Savo klientus vertiname kaip verslo partnerius ir siekiame ilgalaikio abiems pusėms naudingo bendradarbiavimo. Mes siekiame ugdyti darbuotojų kompetenciją bei sąmoningumą, skatinti darbuotojų dalyvavimą įmonės veikloje ir kokybės, aplinkos apsaugos, sveikatos ir darbų saugos gerinimo procese tam, kad galėtume pateikti produktus, atitinkančius sutartus reikalavimus ir maksimaliai patenkindami kliento poreikius.


PRODUKTAI IR PASLAUGOS


savo lentpjūvėje pjauname įvairaus storio ir dydžio lentas

  • gaminame Jūsų poreikius atitinkančias lauko ir vidaus apdailos dailylentes, gegnes, bruselius (tašus) bei kitus medienos ruošinius

  • impregnuojame medieną  

  • gaminame medines paletes, atitinkančias ISPM 15 standartą

  • pagal individualius užsakymus gaminame tarinę medieną

  • pjaustome ir skaldome įvairaus kaitrumo malkas


Įmonės vertybės – glaudi partnerystė su klientais

Vertybės - UAB IRMARIM įmonės vertybės, orientuotos į darbo našumo kėlimą, užsiimant mėgstama veikla, suteikia galimybę užsakymus atlikti sparčiai ir kokybiškai. Dėl šios priežasties, įmonės veikla vystosi nuosekliai – kasmet auga pardavimai, gamybinius pajėgumus stengiamasi didinti randant optimalų darbuotojų skaičiaus ir technologijų panaudojimo derinį, plečiamas gamybinių patalpų ir žaliavos bei produkcijos sandėliavimo plotas.


Partnerystė - UAB IRMARIM siekia tapti patikima ir ilgalaike partnere, rūpinasi kiekvienu savo klientu ir tikisi sėkmingai bendradarbiauti, visada atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, besąlygiškai laikantis prisiimtų įsipareigojimų, todėl posakis „pinigai gali viską“ – UAB IRMARIM praranda prasmę, nes mums svarbiausia yra puoselėti bei įtvirtinti šeimos tradicijas bei kuo maksimaliau realizuoti save. 
Parašykite
Paskambinkite
Apie