Malkos – tai medžio gabalai (paprastai pliauskos), skirti naudoti kaip laužo, krosnies ar panašaus įtaiso šilumai gauti. Smulkūs deginimui skirti medienos gabaliukai (skiedros, pjuvenos) paprastai malkomis nelaikomi. Malkos yra kietojo biokuro rūšis (žr. biokuras).

Parduodame įvairios kaitros malkas

Skaldytos
Skaldytos

Gaminame ir parduodame įvairių rūšių ir kaitros malkas. Nuo veiklos pradžios išskirtinį dėmesį skiriame savo darbo, bei gaminamo produkto kokybei. Ypatingai didelį dėmesį skiriame malkų gamybai, todėl galime atsakingai patarti, kokias malkas geriau rinktis kūrenant kietojo kuro katile, židinyje ar krosnelėje. Galite rinktis palaidas arba tvarkingai sudėtas ir supakuotas į konteinerius malkas.

Mūsų pasiūla apima skaldytas ir neskaldytas, su pristatymu ir be pristatymo malkas, kurios pateikiamos konteineriuose arba be jų. Jei pageidaujate, pasiūlysime supjautas, suskaldytas ir sudėtas į konteinerius (dėžes – padėklus) malkas. Jums daugiau nebereikės tvarkyti ir perkraudinėti išverstų malkų. Siūlome Jums įsigyti kokybiškas malkas patogiose pakuotėse – skaldytas natūralaus drėgnumo bei skaldytas sausas (galime pasiūlyti ir maišytas).

Teigiama, kad gaivų kvapą skleidžiantis beržinių malkų ryšulys, padėtas prie židinio, teigiamai veikia kvėpavimo takus, užkerta kelią kvėpavimo takų ligoms.

Kaitrios malkos - ąžuolas, uosis, beržas
Kaitrios malkos - ąžuolas, uosis, beržas

Skirtingos malkų rūšys išskiria skirtingą šilumos kiekį. Malkos skirstomos į labai kaitrias – ąžuolines, skroblines, beržines, kaitrias – uosines, juodalksnines, pušines, vidutinio kaitrumo – eglines, mažai kaitrias – drebulines, gluosnines, liepines. Malkų vertingumas ir kaitrumas taip pat priklauso ir nuo medžio dalies – vertingesnis yra kamienas nei šakos – taip pat priklauso ir nuo jos tankio. Masyvesnė mediena yra kaitresnė.

Supakuotos konteineriuose
Supakuotos konteineriuose
Rąsteliai
Rąsteliai
Paskambinkite +370 670 11010 arba parašykite mums laišką ir gaukite išsamią jus dominančią informaciją
Parašykite mums
Malkos – sukaupta saulės energija

Malkos – tai sukaupta saulės energija. Kai tik jos atsiranda namuose, iškart pagerėja namų mikroklimatas. Eglinės ir pušinės malkos skleidžia malonų sakų aromatą. Aitrus ąžuolinių malkų kvapas pripildo namą ąžuolų giraitės atmosfera, sustiprina vaikų sveikatą, padeda gydyti senatvines negalias. Tie, kas šildymui kūrena malkas, mėgaujasi pačia sveikiausia šiluma.

Malkos – ekologiškai subalansuotas kuras

Malkos – tai ekologiškai subalansuotas kuras: degant malkoms, išsiskiria būtent tiek anglies dvideginio, kiek jo buvo sugerta per visą medžio gyvenimą. Mediena – žaliava gaunama panaudojant minimalias energijos sąnaudas, jai nereikia ypatingo perdirbimo ir tolimesnio transportavimo.