UAB Irmarim
Optimalus kainos ir kokybės santykis

Siūlome viengubo arba dvigubo pjovimo, įvairių matmenų statybinę lapuočių ar spygliuočių medieną su transportavimo paslauga arba be jos. Išpjausime bet kokių reikalingų matmenų statybinę medieną, iš lapuočių ir spygliuočių medienos pagal individualų užsakymą. Mes galime gaminti ir tiekti visų dydžių ir specifikacijų statybinę medieną. Statybinės medienos gaminių storis, plotis ir ilgis gali būti labai įvairūs.


Tašai (bruseliai) - medienos gaminiai, kurių skerspjūvio plotis yra mažiau nei du kartus didesnis už aukštį. Praktiškai tašai (bruseliai) yra kvadratinio arba artimo kvadratiniam skerspjūviui. Statybose tašai (bruseliai) naudojami dažniausiai, kaip atraminės ar laikančios konstrukcijos, pavyzdžiui dailylenčių tvirtinimui ir karkasui. Dažniausiai tai statramsčiai, kolonos, skersiniai, ilginiai, sijos, grindų sijos ir kt. Priklausomai nuo naudojimo statybose pobūdžio tašai (bruseliai) gali būti obliuoti, džiovinti, antiseptikuoti ir padengti priešgaisriniu tirpalu (antipirenu)


Lentos - pjautos medienos pailgas gaminys, kurio skerspjūvio storis maždaug dvigubai plonesnis nei plotis, o storis neviršija 100 mm. Medinių lentų panaudojimas labai įvairus: tiek apdailai, tiek įvairioms laikančioms konstrukcijoms, parėmimams, pagalbinėms konstrukcijoms ir kt.


Gegnės - statybinė konstrukcija, laikanti vienšlaitį arba dvišlaitį stogą. Stogo danga tvirtinama prie grebėstų arba lentų pakloto, padėtų ant gegnių.